Упис деце за радну 2018/2019.годину

O B A V E Š T E N J E

Obaveštavaju se roditelji da će Predškolska ustanova „Labud Pejović“ Bečej vršiti upis dece za radnu 2018/2019. godinu od 10. aprila do 20. aprila 2018. godine.

U celodnevni boravak mogu da se upišu deca rođena od 1. marta 2012. godine do 1. marta 2018. godine (od 1.marta 2016. g. do 1.marta 2018.godine – jaslice; od 1.marta 2012. g. do 1. marta 2016. godine – obdanište), dok se u poludnevni boravak upisuju deca rođena od 1.marta 2012. g. do 1. septembra2015. godine.

Planira se otvaranje dvojezičnog celodnevnog boravka u Bačkom Gradištu i Bačkom Petrovom Selu u koju će se primati deca rođena od 1.septembra 2013. godine do 1. septembra 2016. godine.

Informacije o potrebnoj dokumentaciji, kao i formulari za prijavu deteta za upis preuzimaju se u kancelarijama Predškolske ustanove – vrtić „Kolibri”, (ul. Miloša Crnjanskog br. 72).

Izuzetak predstavljaju naseljena mesta: Bačko Gradište – gde će se informacije o potrebnoj dokumentaciji, kao i formulari za prijavu deteta za upis preuzimati u vriću „Kockica“ (ul. Glavna br. 17.), Bačko Petrovo Selo – gde će se informacije o potrebnoj dokumentaciji, kao i formulari za prijavu deteta za upis preuzimati u vriću „Kelemen“ (ul. Jožef Atile br. 35.), Radičević – gde će se informacije o potrebnoj dokumentaciji, kao i formulari za prijavu deteta za upis preuzimati u vriću „Različak“ (ul. Žarka Zrenjanina br. 29.), Mileševo i Drljan – gde će se informacije o potrebnoj dokumentaciji, kao i formulari za prijavu deteta za upis preuzimati u vriću „Plavi čuperak“ (ul. 4. Juli br. 14.), Poljanice – gde će se informacije o potrebnoj dokumentaciji, kao i formulari za prijavu deteta za upis preuzimati u vriću „Čiribiri“ (ul. Poljanički put br. bb.)

Popunjen Zahtev za upis deteta, kao i kompletna dokumentacija potrebna za upis, za sve vrtiće podnosi se u kancelarijama Predškolske ustanove – vrtić „Kolibri”, (ul. Miloša Crnjanskog br. 72).

Ovom prilikom obaveštavamo roditelje čija deca su rođena u periodu od 1. marta 2012. godine do 28. februara 2013. godine da su dužni da upišu svoje dete u Vrtić radi pohađanja Pripremno predškolskog programa, koji je po Zakonu o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja OBAVEZAN.