Обавештење/Értesítés

Поштовани родитељи,

Предшколска установа „Лабуд Пејовић“ Бечеј расписује

К  О  Н  К  У  Р  С

за упис деце у целодневни и полудневни боравак за радну

2020/2021. годину

Због одлуке Владе Републике Србије и мера које је потребно да поштујемо, наша установа ћe у периоду од 30. марта до 10. априла 2020. године примати пријаве деце на конкурс само електронским путем.

Услуга еВртић, која је од ове године доступна свим родитељима у општини Бечеј, омогућава електронску пријаву деце за упис у вртић. Родитељ више не мора лично да одлази у предшколску установу, већ пријаву може да на потпуно електронски и бесплатан начин на обави на Порталу еУправа https://www.euprava.gov.rs/ .

Напомињемо да могућност пријве преко Портала eУправа за нашу установу постоји само у наведеном року (пре и након тих датума портал неће бити доступан).

За све родитеље који нису у могућности да пријаву детета за упис у предшколску установу обаве електронским путем биће организован упис у просторијама предшколске установе чим се за то стекну услови, а о тачним датумима бићете благоремено информисни путем локалних медија, кaо и на Интернет и фејсбук страници Предшколске установе “Лабуд Пејовић”.

Предшколска установа ће предузети све мере да и ове године обезбеди могућност уписа сваком детету чији родитељи желе да њихово дете похађа нашу предшколску установу.

Унапред се захваљујемо на разумевању.

Предшколска установа “Лабуд Пејовић” Бечеј

Контак телефон и eмејл адреса установе

021/6912-396

labudpejovic@stcable.net

Контакт особе за рад са родитељима сваким радним даном од 9 до 12 часова

Варга Илдико 064/893-17-36

Вељковић Жужана 064/893-17-37

Упутство за родитеље за креирање налога можете наћи на следећем линку:

Tisztelt szülők!

A Labud Pejović Iskoláskor Előtti Intézmény

P Á L Y Á Z A T O T

hirdet a gyerekek napközibe és félnapos ellátásba való beiratására

a 2020/2021-es munkaévre

Szerbia Kormányának döntése alapján, az intézkedések tiszteletben tartása mellett, intézményünk 2020. március 30-tól április 10-ig kizárólag elektronikus úton fogadja majd az új gyermekek pályázati bejelentését.

Az eVrtić szolgáltatás minden szülő rendelkezésére áll az idei évtől Óbecse község területén, lehetővé téve a szülőknek gyermekük elektronikus módon való beiratását az óvodába. A szülőnek nem szükséges személyesen megjelenni az iskoláskor előtti intézményben, ehelyett a gyermek bejelentését ingyen elvégezheti elektronikus úton a  https://www.euprava.gov.rs/ internetes oldalon.

Fontos megjegyeznünk, az eUprava oldalon keresztül csakis a fent meghatározott periódusban lehet bejelentkezni (azt megelőzően és a határidő lejárta után az oldal nem lesz elérhető).

Mindazoknak a szülőknek, akik nem tudják elektronikus úton bejelenteni gyermeküket, az iskoláskor előtti intézmény lehetővé fogja tenni a személyes íratkozást, amint arra adottak lesznek a körülmények. A pontos időpontról értesíteni fogjuk a közvéleményt a helyi médiákon keresztül ugyanúgy, mint a Labud Pejović Iskoláskor Előtti Intézmény hivatalos facebook és internetes oldalán.

Az iskoláskor előtti intézmény mindent megtesz az idén is azért, hogy minden gyermek íratkozni vágyó szüleinek lehetőséget biztosítson az óvodába való beiratásra.

Megértésüket előre is köszönjük!

Labud Pejović Iskoláskor Előtti Intézmény Óbecse

021/6912-39 labudpejovic@stcable.net